Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Wolfgang Meister
Voorbeelden:
-Na dagelijkse sluiting van iedere kazerne moeten de manschappen door de straten marcheren in gelid (iedere dag ander parcours gedurende halfuurtje en luidkeels strijdliederen zingend om de bevolking meer respect voor hun ambt bij te brengen); het verkeer wordt moedwillig gestremd en al degenen die hen uitjouwen krijgen er van langs met de wapenstok!
-samenscholingsverbod steeds van kracht: groepjes jongeren die op straat worden gesignaleerd in aantallen vanaf vier worden uiteengeranseld zonder direkte aanleiding of krijgen met traangas te maken. Gedaan met de troepjes allochtonen die op straat ronddolen op zoek naar een makkelijke prooi.
-afschaffing "Comité P" dat de politie het werken bemoeilijkt. Wie werkelijk grof benadeeld werd door een agent kan zich rechtstreeks wenden tot het Parket. (klachten van "zware jongens" moeten automatisch worden geseponeerd: wie niet horen wil moet voelen!)
-jonge snaken die met peperdure wagens show verkopen op straat worden (zonder strafbare aanleiding) klemgereden op straat om te verklaren hoe ze aan hun speeltje zijn geraakt en zo na te gaan of ze een en ander niet hebben verworven door drugs te dealen of hold-ups of carjackings te hebben gepleegd.
-wie teveel kabaal maakt op straat (bv. te luid roepen) mag als verdachte worden gebrandmerkt en worden aangehouden en gevraagd naar de oorzaak van zijn zonderlinge gedrag.
... enz... terug naar de goeie ouwe tijd dus!
|
Verhuis naar Noord-Korea en al uw dromen worden werkelijkheid.