Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door E. Gidius
Vele van die zogenaamde complottheorieën zijn ondertussen realiteit geworden, nietwaar? Ik denk dat de meer verstandige zgn. complotaanhangers de kanaries in de mijn zijn.
|
Een "Mamboke doen" is ondertussen een staande uitdrukking geworden op dit forum.
Het betekent : kritiekloos de allerdomst mogelijke (complot-) onzin plaatsen, vaak gecopy pasted van Social Media of Vuilbakwebsites als Niburu, 9forNews, NaturalNews of erger.
En bij kritiek of onvermijdelijke debunking van die onzin, negeert hij dat uiteraard en doet gewoon verder,
zijn persoonlijke onzin-draad is dan ook niet veel minder dan een shit-fontein. Er zitten serieus onwelriekende pareltjes tussen.
Nu kan je zeggen : per hectoliter shit die uit de fontein komt zit er ook misschien wel een goudklompje. Sorry, maar dan moet hij zelf maar die goudklompjes eruit filteren en die plaatsen.
Dit forum is niet gemaakt om hectoliters shit te filteren.
