Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door patrickve
Ik vind dat eerder positief eerlijk gezegd. Een vaccin dat beschermt tegen zware ziekte, en transparant is voor besmetting, is ongeveer het beste wat we kunnen hebben. Er is dan geen enkele sanitaire reden meer om het vaccin toe te dienen "voor een ander", en het oefent geen enkele ontwijkingsdruk uit op het virus. Maw, zulke vaccins zijn ideaal om het te laten waaien.
Natuurlijk is dat een dikke vette streep door de rekening van al die onnozelaars die vaccinatie willen afdwingen, die vaccinatie politieken willen doorvoeren, die pasjes willen invoeren en zo voort. Maar dat is het dan ook.
De enige overweging bij kinderen (en bij iedereen) bestaat in de overweging van de nadelen van vaccinatie op korte termijn (bijwerkingen) ten aanzien van de luxe om wat minder lang/lastig ziek te zijn. De immunitaire risico's die boven ons hoofd zweefden, lijken min of meer uitgeklaard, omdat gevaccineerden niet heel veel zwaarder ziek vallen dan niet-gevaccineerden bij omicron.
|
De nadelen van de vaccins wegen maar op als je Corona krijgt in de periode dat de vaccin bescherming werkt. Als je de besmetting uitstelt via maatregelen en lockdowns dan vervaagt de bescherming over tijd en heb je het vaccin-risico voor niets genomen omdat je nog besmet moet worden.
het is ideaal om te laten waaien maar dan moeten ze dat ook doen, wat in België gelukkig quasi het geval is.