Los bericht bekijken
Oud 5 februari 2022, 01:07   #63
Garry
Secretaris-Generaal VN
 
Garry's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 20 augustus 2007
Berichten: 25.665
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door TheFourHorsemen Bekijk bericht
Ik vind de vergelijking met een piloot wat moeilijk omdat het niet-hebben van een autorijbewijs enorme praktische gevolgen heeft in het dagelijks leven. Denk al maar aan het feit dat je voor veel jobs wordt gevraagd een rijbewijs te hebben...

Uiteraard moet men bepaalde minimumeisen stellen (die in een rij-examen moeten worden getest) maar men moet de zwaarte van de vereisten wel afwegen tegen hoe lastig het anno 2022 is om geen rijbewijs te hebben.

Het kan natuurlijk (er zijn veel mensen die bewust geen rijbewijs hebben), maar de praktische nadelen zijn erg groot.
Wil je inzetten op veiligheid? Dan moet ge consequent zijn en dat doet ge niet door een rijbewijs bij aankoop van een kg koffie te geven.

Er zijn rijscholen die er hun handelsmerk van maken, " WIJ HELPEN U AAN EEN RIJBEWIJS". En dan na de zoveelste keer proberen slagen ze er uiteindelijk toch in van met wat geluk de rijproef te passeren.

Maar als ge dan aan die rijinstructeur vraagt of hij achterin wil plaats nemen, waar hij niet over pedalen beschikt en niet bij het stuur kan om ongevallen te voorkomen, en dan zo die zojuist geslaagde leerling met hem, door Brussel te laten rijden, vraag hij je gegarandeerd of dat je gek bent.

Ze helpen hun leerlingen aan een rijbewijs terwijl ze zelf goed genoeg weten dat die leerling een gevaar op de weg betekend.
"Rij eens even die straat in en die straat uit en stop eens even langs de kant achter die auto daar en rij nu maar terug binnen". Bravo, u bent geslaagd.Met een beetje moeite kun je dat aan iedere aap uit de zoo ook aangeleerd krijgen.

Laatst gewijzigd door Garry : 5 februari 2022 om 01:35.
Garry is offline   Met citaat antwoorden