7 februari 2022, 15:50
|
#15352
|
|
Europees Commissaris
Geregistreerd: 24 november 2007
Locatie: Nederland
Berichten: 7.578
|
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door tomm
Ik heb in zo'n dictatuur gewoond, in de Sovjet-Unie (was nog te klein om te beseffen) en later ook gestudeerd op Cuba. Ik denk dat de verschillende beleidsniveaus in Cuba meer in contact staan met en beter weten wat er leeft bij de bevolking dan hier.
Hier verdienen politici tonnen geld, anders dan de gemiddelde, leven ze in hun eigen bubbel, en eenmaal ze hun carrière beëindigen, vinden ze wel een job in de beheerraad van een of ander bedrijf.
Enige uitzondering in België is PVDA, en misschien, VB.
En wat betreft "democratie" in niet-westerse landen heb ik voldoende ervaring in Kenia. Deze ervaring leerde me dat alles in de zogenaamde "westerse democratie" om schijn, en vooral om geld draait. In Kenia is het zo karikaturaal dat het belachelijk wordt, maar als je er over nadenkt is het eigenlijk niet zo anders bij ons, alleen veel subtieler.
|
De gebotoxte haatdwerg Poetin heeft een geschat vermogen van 70 miljard dollar, maar uiteraard meld je dat niet.
__________________
VSSE, kijk goed mee:
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door tomm
Ik volg het Russisch narratief.
|
|
|
|