Discussie: Meer treinreizigers
Los bericht bekijken
Oud 10 februari 2022, 08:56   #27
maddox
Secretaris-Generaal VN
 
maddox's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 september 2002
Locatie: vilvoorde
Berichten: 70.975
Stuur een bericht via MSN naar maddox
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Vlad Bekijk bericht
Dankzij de coronamaatregelen is het een half jaar tot een jaar wachten op een nieuwe fiets. Op z'n communistisch. Marc Van Ranst wrijft zich in zijn pollekes. Zo ziet hij het graag.
Niet echt. Je kan prima een prachtfiets hebben op een week of 2. En daar zijn verschillende opties voor.
  • Je koopt dit soort plannen. En gaat rondkijken in 2de hands centra voor donorfietsen, of koopt de onderdelen via de juiste E-business
  • (Internet bikes, Bike-Discount.de bijvoorbeeld) of desnoodsEbay/Aliexpress (dit vergt wel research, om geen kat in de zak te kopen).
  • Je koopt een deftige 2de hands die je naar eigen believen aanpast met verkrijgbare stukken die voldoen aan uw wensen.
  • Je kiest een 2de hands exemplaar naar uw wensen, en besteld die bij de lokale bontkraagjes.

Opties 1 en 2 vergen eigen werk. Optie 3 is minder netjes. Maar U zorgt dan wel voor werkgelegenheid.
__________________
De meeste mensen gaan naar het werk om geld te krijgen, niet om het te verdienen.

Laatst gewijzigd door maddox : 10 februari 2022 om 08:56.
maddox is nu online   Met citaat antwoorden