rechtvaardigheid?
Sommigen vragen zich af waarom mensen op het VB gaan stemmen.
Awel, kijk nu eens gewoon een week naar het nieuws. Het was al erg maar deze week vond ik het echt wel een voorbeeld van wat er in ons land allemaal gebeurt waardoor mensen er genoeg van krijgen. Het mooiste vond ik dit nog.
In de week was er het geval van die kerel die al eerder een geweldadige overval had gepleegd en niet heeft moeten zitten, en dus nu had hij een meisje van 12 verkracht en men liet hem opnieuw vrij door plaatsgebrek.
Wat hoorde ik vandaag, 4 of 5 kerels riskeren 5 jaar omdat ze via skynet met andermans account wat dingen hadden gedownload. Sorry hoor, ben echt wel benieuwd wat deze kerels gaan krijgen. Het is door 5 jaar te geven voor dergelijke kwajongensstreken en deze gevallen in den bak stoppen waardoor er misschien een plaatsgebrek is voor de zware criminelen die ze op straat laten lopen.
|