Onderwerp:
Thierry Baudet wilde in 2021 met DENK samenwerken
1) hhaa vroege 1 april grap hahah haha ik denk dat de mooie, warme, getinte IRaanse meid hem zeker goed gesmaakt heeft gedurende de blote consumptie momenten in een Hollandse, islamitisch bordeel, haha he hahha Ouwe man die Thierry Baudet, maar ok ook ik maakte toch aardig kennis met typische, gelovige Arab/ Moslim meiden in mijn buurt afgelopen 5 jaar en ik moet toegeven dat Islam een doodgewone Way of Living is met vijf procent extremofielen, maar nu pas begrijp ik dat dit normaal is in elke populatie van mensapen. Ik heb genoeg Hindoe aapachtige extremofielen ontmoet en er ook flink mee moeten vechten en ruzie maken al sedert mijn jeugd in Suriname.
2) Hoe zou nou een serieuze samenwerking tussen het Forum voor Democratie en Denk eruit moeten zien?? Op zich is alles mogelijk, omdat de Turkse versie van Islam, toch veel kapitalistischer is en veel transparanter, ik ken Turkse moslims nu persoonlijk en moet toegeven dat zij echte intelligente, Arische mensapen zijn, volgens de nieuwe theorie modellering. Maar ik probeer juist elke Turkse persoon als individuele manifestatie te beschouwen van een Atman.
3) Islam kan ik nu beter definieren en modelleren, en dat is hoe wetenschap moet werken. Maar vergeet nooit dat wij allemaal doodgewone INtelligente mensapen zijn dus het apengedrag is diepgeworteld, mn onze mannelijke viewpoints naar meiden toe in korte, mini rokjes of in strakke, sexy lingerie, ja oogt anders dan een mooie, hete, maagd in een strakke, PIKzwarte Boerka, helemaal naakt he eronder, haha hah zo lopen harem meiden ook echt rond ok in Dubai, een vriend van mij vertelde dit nog een paar weken geleden. Die blote, 100 % MOSLIM meiden in Boerka zijn dus op elke moment gereed om te neuken en dat is pas een lieve, onderworpen, gewillige, Schattige supermeid hebben he, de droom van elke echte, potente HETEROFIELE man is ook om een 100 % gewillig neukpoppetje te hebben die op elk behoeftig moment haar benen liefdevol en onderworpen wijd opengooit voor zijn kleine, Keiharde man in het sexy broekje.
4) Omdat ik nu dus moslims beter leerde kennen, persoonlijker ben ik toch anders gaan denken over de Zuivere en Ware Islam van de Mekkaanse Roversbendes uit de zevende eeuw en de alledaagse ISlamieten om mij heen hier in de buurt.
-------------------------------- REF op betaalde Pro White Race site TPO (Abonneer je evt) :
https://www.getrevue.co/profile/tpo/...ne+Nieuwsbrief
13 feb, 2022
Thierry Baudet wilde in 2021 met DENK samenwerken
Thierry Baudet wilde in 2021 met DENK samenwerken
Door TPO • Editie #101 • Bekijk online
Bassiehof
Een ‘Conservatieve Alliantie’ tussen Forum voor Democratie en DENK.
Een grap, aldus de nummer vier van de lijst en medewerker van de Tweede Kamerfractie Andreas Bakir. ‘Flauwekul’, noemt hij het deze week. Terecht wijst de FvD'er ook op dat DENK zich presenteert als een progressieve seculiere partij. Samenwerking ligt dan niet in de rede. En het is sowieso uitgesloten dat DENK voor een samenwerking met FvD zou openstaan zoals iedereen met gezond verstand daar de partij zich al enige tijd definitief heeft verloren in schandalen, complottheorieën en hele en halve bedreigingen.
Feit is wel dat Baudet anders over de islam is gaan denken. Dat bleek tijdens een gesprek vorige zomer dat hij had met Sietske Bergsma. “Ik voel mij helemaal niet meer verbonden met anti-islamrechts in Europa. Populisme.”, zei de FvD-voorman toen. Om gelijk te beginnen over de aanslagen van 11 september 2001 en dat dat verhaal niet klopt (iets wat hij begin deze maand kort nader toelichtte in de Tweede Kamer). Die mededeling dat Baudet anders over de islam was gaan denken leidde tot een schok bij de achterban waardoor Baudet zich een dag later genoopt zag in een filmpje duidelijk te maken dat hij niet van plan was zich tot moslim te laten bekerenen dat hij zich nog steeds grote zorgen maakt over immigratie en islamisering.
Lees de Bassiehof van deze week op Geenstijl.nl >>>
https://www.getrevue.co/profile/tpo/...ne+Nieuwsbrief
-------------------------------