Los bericht bekijken
Oud 13 februari 2022, 23:04   #897
Jan van den Berghe
Secretaris-Generaal VN
 
Jan van den Berghe's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 7 september 2002
Locatie: Waregem
Berichten: 178.701
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door parcifal Bekijk bericht
Veel woorden om de betrokkenheid van extreem rechtse extremisten bij de "Vrijheidskonvooien" onder de mat te proberen vegen, maar je argument is extreem belabberd.

Je maakt jezelf er enkel belachelijk mee.
Als je zelf geen problemen hebt met Extreem rechtse en hun steun aan dergelijke anti-politieke initiatieven, ZEG dat dan gewoon en stop met verstoppertje spelen.
"... de betrokkenheid..." Wat moet daar dan onder verstaan worden? In ieder geval, wat zou het probleem zijn? De beweging die zich afzet tegen het gemaatregel van diverse overheden, is heel breed. Ongetwijfeld zullen er daar dan ook een paar rasechte "extreem-rechtsen" in zitten, naast nog zovele anderen. Niettemin blijft het een brede beweging die niet in een bepaalde politiek hoek kan geduwd worden.
Jan van den Berghe is offline   Met citaat antwoorden