Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Tyler Durden
Het grote probleem was in het begin vooral de leugens van China. Ze gaven totaal verkeerde cijfers door waardoor wij hier de CFR veel te hoog hebben ingeschat.
Hadden we meteen de correcte geweten (wat iedereen die logisch kon nadenken wel had kunnen bedenken dat deze veel te hoog lag) was de reactie fundamenteel anders geweest. Dat geloof ik wel.
|
Dat weet ik nog niet zo.
Ik herinner me iets gelezen te hebben pakweg 14 dagen geleden: Van Gucht zei dat volgens hem, mocht covid-19 bij ons begonnen zijn ipv in China, wij zeker niet vlugger het probleem gedetecteerd zouden hebben.
Misschien is een pandemie zo uitzonderlijk, dat we ons er door laten vangen omdat we het niet genoeg kennen. (is de volgende pandemie toch de vogelgriep?)