Los bericht bekijken
Oud 17 februari 2022, 18:27   #118
TREBRON
Europees Commissaris
 
TREBRON's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 27 mei 2014
Berichten: 6.281
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door fcal Bekijk bericht
BDW heeft zijn oog laten vallen op Ronse. Heel begrijpelijk wenst hij de parking voor Antwerpen-bezoekers uit te breiden met de vele Openbaar Vervoer mogelijkheden.

Het mes snijdt aan twee kanten enerzijds wordt de Antwerpse lucht niet meer bezoedeld door het fijn stof en de CO2 uitgestoten door Vlaamse voertuigen en ter zelfder tijd wordt in het Ronsense aan ontwikkelingswerking gedaan.

De lokale Ronsense Panda-populatie vindt dit opperbest. Enkele keikoppige Ronsense Panda's zijn een andere mening toegedaan. Het is echter een kwestie van tijd, want ze zijn een bedreigde soort volgens het WWF.
Ge kunt het de Ronsenaren niet kwalijk nemen dat na het vertrek van "de broederkes" het intelectueel niveau wat gezakt is. Dus iedere steun is daar welkom.
TREBRON is offline   Met citaat antwoorden