Los bericht bekijken
Oud 18 februari 2022, 00:09   #103
Eurosceptic
Minister
 
Geregistreerd: 19 mei 2014
Berichten: 3.920
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Gun Bekijk bericht
+1000 in 3 dagen ... veel te veel te weinig
FYI ... in NL ... BE volgt dra

Al lijkt die QR voorlopig van de baan, minister Ernst Kuijpers gaat in mei namens 17,5 miljoen Nederlanders een verlenging van de EU- verordening ondertekenen.

Per juni 2022 moet dan de verplichting van het reizen met een QR code zijn ingevoerd+ mensen mogen niet meer weigeren zich te laten vaccineren (!).

Dit gaat allemaal heel stilzwijgend nu.
In Italië loopt het storm met het geven van feedback als burgers (inmiddels 15.000x gedaan) Bij ons is dit nauwelijks bekend.

Ook ik heb een EU- account aangemaakt en moest even (1 dag) wachten op autorisatie. Het geven van feedback is slechts mogelijk tot 7 april.

Denk je dus dat we van die QR- code af zijn, wordt het stiekem met verplichte vaccinatie erbij door de EU ingevoerd als Kuijpers dit gaat ondertekenen en als de meerderheid van de EU- landen hiermee akkoord gaat.

Dit is de link (veel leeswerk en wat moeite doen maar dan kun je in ieder geval je mening geven).

Hoe meer mensen dit weten hoe beter en hopelijk komt er daardoor flink tegengas...

https://ec.europa.eu/info/index_en
De overheid belemmert dat we kunnen inloggen om te tekenen. Nogal logisch. Ik ken 10 mensen die het al 2 dagen proberen maar niet ingelogd geraken. Het is pure sabotage

__________________
Wat van mij is, is van mij! En wat van jou is, is van ons

Laatst gewijzigd door Eurosceptic : 18 februari 2022 om 00:10.
Eurosceptic is offline   Met citaat antwoorden