Los bericht bekijken
Oud 18 februari 2022, 09:15   #868
Universalia
Secretaris-Generaal VN
 
Universalia's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 29 december 2012
Locatie: Nieverans Les Bains
Berichten: 45.383
Standaard

Is licht hebben luxe?

Licht is meer dan nodig in de straten 's avonds & 's nachts om de veiligheid van zij die zich rond die uren op straat willen begeven of moten gaan werken toch wat veilig te stellen.

Gaan wij een situatie tegemoet die: "Hier brandt het licht niet meer ..."

Bepaalde duistere figuren/groepen zullen er blij om zijn dat zij hun 'werk' kunnen voortzetten in het duister of zie ik dat verkeerd?

p.s.

Licht geeft ons een gevoel van veiligheid in de duisternis. Toch heeft het overmatig gebruik van kunstlicht een negatieve impact op ons én onze omgeving.

“Een woning die baadt in het licht is een woning die leeft!” (<--cookie site)
__________________
Ik citeer Confucius: Als straffen niet op de juiste wijze worden opgelegd, weten de mensen niet waar ze aan toe zijn.
Ook citeer ik A. Einstein met graagte: Bidden verandert de wereld niet, maar bidden verandert de mens en de mens verandert de wereld.

Laatst gewijzigd door Universalia : 18 februari 2022 om 09:18.
Universalia is offline   Met citaat antwoorden