Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Mephisto
Dat is dus eenzelfde vorm van geweld. Maar goed.
Wat kunnen wij doen, anders dan dat voorbeeld van "blanken in een allochtonenschool"? We lopen al honderden jaren de hele wereld over, iedereen bekerend die we vinden. Is het niet goedschiks, dan wel kwaadschiks. Laten we dat eerst eens ECHT proberen dan? Geef die mensen een kans om "in te burgeren", in plaats van er met de botte bijl op in te gaan (De VB-beweging; stelletje zotten).
Nu is hetgeen hier wordt beschreven wel vergaand, maar nog steeds wordt het probleem beschreven in termen van "allochtoon, autochtoon". Een Vlaming heeft het toch ook over "dienen turk van hiertegenover"?
Verdomme, eind jaren 80 was al duidelijk dat die buitenwijken van Parijs een probleemgebied werden. Veel Fransen van buiten Frankrijk. Veel mensen met weinig toekomstperspectief. Natuurlijk blijven die opstandig. Logisch toch?
Het is echter geen "allochtonenprobleem", zoals velen beweren. Het is een armoedeprobleem. Een 'foute' verdeling van de welvaart. En die mensen schoppen daar tegen. Heeft weinig met "allochtoon-zijn" te maken en alles met levensstijl. Of dacht jij dat dat allemaal 'keurige Islamieten' waren? Juist niet, want die schoppen ze evengoed helemaal lens (zeggen ze zelf!).
|
jullie, links.
stop eens met het koesteren van de illusie dat er één 'wereldvolk' bestaat.
dat we allemaal 'broeders' zijn.
dat is een illusie.
er bestaat geen 'mensheid'.
er bestaan enkel volkeren, gevormd door etnisch/culturele gelijkvormigheid.
deze volkeren zullen tot het einde der tijden strijden om dominantie en heerschappij, of je dat nu leuk vindt of niet.
om de simpele reden dat we zo in elkaar zitten.
je kunt ook niet, zoals fatsoensnationalisten beweren, je als volk terugtrekken binnen je landsgrensen en wat met je duimen zitten draaien.
vroeg of laat vormen andere volkeren een bedreiging en moet je tot de actie overgaan, als het van lamlendig pacifistisch nationalisme al niet te laat is.
d�*t ontkennen, is de werkelijkheid ontkennen.