Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Jan van den Berghe
Akkoord met het penaliseren aan iedere oproep tot steun aan een regime dat een misdadig oorlog uitvecht.
Niet akkoord met het opleggen van een mediaverbod en -censuur.
|
Herhaling: zelfs de vrije meningsuiting en een vrije pers kan schandalig misbruikt worden. Een reactie daartegen kan erg nuttig zijn om veel schade te voorkomen. Wel akkoord: het is dansen op een slappe koord.
__________________
Vlaanderen is niet van iedereen. Vlaanderen is enkel van hen die een inspanning doen om ertoe te behoren.
De grendel-grondwet moet wijken om eindelijk de broodnodige veranderingen te kunnen doorvoeren. Nadien kan de grondwet herstemd worden. Dat is nog gebeurd.
Ik heb de partij gesticht op drie lijnen: Vlaams en Europees, vrij en verantwoordelijk, en sterk en sociaal. Vandaag is dat de grondstroom in Vlaanderen. Geert Bourgeois (N-VA)
|