Russen botsen op veel meer verzet dan gedacht, met dank aan de schoonzoon van Turks president Erdogan
https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf202...d&utm_term=1-0
...
Ingenieur Selçuk Bayraktar, de schoonzoon van Erdogan, is een van de grote bazen van Baykar Technologies, onder meer gespecialiseerd in het maken van drones voor militaire doeleinden.
Die Turkse drones zijn klein en licht, ongeveer zeven keer lichter dan de Reaper-drones van het Amerikaanse leger. Met een spanwijdte van 12 meter kunnen ze ongeveer dertig uur in de lucht blijven en vier lasergeleide raketten dragen. Die kunnen dan vanop afstand worden gedropt op vijandige doelen.
Zoals Russische tanks en pantservoertuigen. Want volgens Amerikaanse inlichtingendiensten is de Russische opmars in Oekraïne voor een deel opgehouden door de vele vernielingen die aangebracht zijn door onder meer drone-aanvallen. “Met de groeten van Turkije”, zou je kunnen zeggen.
...