Los bericht bekijken
Oud 14 maart 2022, 22:09   #25
Kodo Kodo
Eur. Commissievoorzitter
 
Kodo Kodo's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 9 april 2009
Berichten: 8.624
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Knuppel Bekijk bericht
https://businessam.be/de-oorlog-in-o...angela-merkel/

Ik had al eerder het vermoeden dat de Oost-Duitse Merkel meer dan ééns een bedenkelijke rol speelde.
Toen Gerhard Schröder niet wilde meevechten in Irak, vloog Merkel naar Washington om tegen Bush persoonlijk te gaan zeggen: als ik het voor het zeggen had, zouden jullie wel op Duitsland kunnen rekenen. Prompt zorgden de VS ervoor dat alle grote media in Duitsland reclame begonnen te maken voor de toen nog vrij onbekende Merkel, en ze werd Bondskanselier.

Als voormalige DDR-carriériste wist ze heel goed wie in het nieuwe Duitsland de lakens uitdeelde. Het klopt wel dat ze met Poetin Russisch sprak. Poetins Duits is niet denderend voor iemand die zo lang in Duitsland gewoond heeft.
__________________
Harry Truman, 1941: “If we see that Germany is winning we ought to help Russia and if Russia is winning we ought to help Germany, and that way let them kill as many as possible"
Henry Kissinger: “To be an enemy of America can be dangerous, but to be a friend is fatal.”
Kodo Kodo is offline   Met citaat antwoorden