Los bericht bekijken
Oud 22 maart 2022, 08:49   #19144
tomm
Secretaris-Generaal VN
 
tomm's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2003
Locatie: Nederland
Berichten: 43.671
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Pandareus Bekijk bericht
Deze longread geeft het relaas van een AP journalist die vanaf de start van het conflict tot kortgeleden in Mariupol aanwezig was. Hij is gebleven tot de Ukraïnse militairen hem weghaalden omdat ze wisten dat hij op een 'lijst' van de russen stond. De russen houden niet van echte pers en echte journalistiek... Pottekijkers moeten weg, zodat ze hun moordpartij ongestoord kunnen verderzetten.

https://www.haaretz.com/world-news/e...ine-1.10688143
Haaretz...
Weet je hoeveel journalisten Israël al laten vermoorden heeft? Ah nee juist, dat is whataboutism, over de misdaden van het Westen en bondgenoten mag niet gepraat worden.
De wijken van Mariupol die nog in handen van Oekraïne zijn worden volledig gedomineerd door Azov. De Russen hebben lijstjes met te doden fascisten. Je moet geen genie zijn om door te hebben dat die "journalisten" Azov militanten zijn.

Een echte journalist, zoals Fisk zaliger, zou ook eens een kijkje nemen in de door de Russen bevrijde wijken en DAAR met mensen praten. In plaats van "embedded" te zijn bij Azov.

Was U geen grote tegenstander van de onafhankelijkheid van Catalonië? En voorstander van het opsluiten van separatisten en de decennialange celstraffen die ze gekregen hebben? Wel de Russen vinden dat de onafhankelijkheid van Oekraïne illegaal verlopen is.
Jammer dat de Sovjets veel te tolerant waren, ze hadden (zoals onder Stalin, en zoals in Catalonië) de Oekraïense separatisten jarenlange celstraffen moeten geven, dan was er nu geen oorlog.
tomm is offline   Met citaat antwoorden