Los bericht bekijken
Oud 20 maart 2005, 13:18   #137
Jan van den Berghe
Secretaris-Generaal VN
 
Jan van den Berghe's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 7 september 2002
Locatie: Waregem
Berichten: 178.701
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door obiwan
Dat miste ik de laatste tijd wat bij de kopstukken van het nieuwe Vlaams Belang. Vooral Gerolf Annemans had daar last mee. In Polspoel en Desmet draaide hij wat mij betreft teveel rond de pot.
Daar ben ik het echt niet mee eens. Ik denk dat u stijl verwart met inhoud. Annemans heeft nu eenmaal een andere stijl dan Deman - voor beiden heb ik trouwens evenveel respect - en brengt de partijstandpunten nu eenmaal op z'n eigen manier naar buiten.

Ook hij heeft, net als Deman, duidelijk gezegd dat een "moslim" die tot het Vlaams Belang toetreedt eigenlijk, door het onderschrijven van de beginselverklaring, eigenlijk in de grond zijn eigen godsdienst de rug toekeert. Daarbij schaart hij zich in onze culturele en maatschappelijke waarden die in veel gevallen haaks staan op de islam.
Jan van den Berghe is offline