Los bericht bekijken
Oud 30 maart 2022, 13:29   #1
De Rode Willem
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
De Rode Willem's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 7 januari 2003
Berichten: 11.541
Standaard Had u het CD&V laagtepunt verwacht, neen dus Leterm wordt van verkrachting verdacht

https://www.msn.com/nl-be/nieuws/ove...BingNewsSearch

https://pnws.be/dit-is-de-schrijfste...rachter-noemt/

Tja wie dacht dat met Wouter Beke, de slechtste klungelkopie die ooit van Makrske van de Kampioenen is gemaakt, het dieptepunt voor de CD&V bereikt was, die heeft het mis.

Ook nadat dhr Coens Daniel, voorzitter van de CD&V, dhr minister Beke afviel en in zijn figuurlijk blootje achterliet, kan het nog steeds enkele etages lager voor de kaloten.

Vijf-minuten-politike-moed-Leterme beschuldigd van verkrachting. De Brabancelaise zinger in een zeer verdacht daglicht. Er was al een rimpeling die over het glas water klotste over sms jes, en nu dit weer.
https://www.bndestem.nl/buitenland/l...ww.bing.com%2F

De vroeger staatsdragende partij, de tsjeven, de kaloten de CVp ofte CD&V zitten op de glijbaan naar beneden. Het lijkt gedaan met deze partij. En nu dit weer...dit gaat de afgang versnellen.
Of we hiervoor blij moeten zijn, durf ik betwijfelen. Zeker als we weten dat de partij voor de rijken, de asociale N-VA de rol van de familie-partij CVP overneemt.

Het is dan ook totaal mis beginnen gaan voor de tseven toen ze zich aan die vermaledijde rechts asociale N-VA begonnen te koppelen. Toen hebben ze hun status als familiepartij ten grabbel gegooid en begonnen ze zich te prostitueren voor nog enkele machtspostjes. En de eieren die ze daarvoor in ruil kregen waren rottende windeieren.
__________________
Wie boter op zijn hoofd heeft, moet niet in de zon gaan staan (Joost Eerdmans)

Geef nooit een boomerang aan idioten
De Rode Willem is offline   Met citaat antwoorden