Los bericht bekijken
Oud 5 april 2022, 05:04   #16
Vlad
Secretaris-Generaal VN
 
Vlad's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 november 2012
Locatie: Toxandrië
Berichten: 23.711
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door De Rode Willem Bekijk bericht
Voor mijn part mag Orban met zijn klieks en zijn klaks uit de EU gegooid worden.
Geld incaseren maar zich niet aan de spelregels willen houden, dan kan alleen bij de EU. Trouwens veel van dat EU geld verdwijnt in zakken van zijn hongaarse vriendjes.
Eruit ermee.

...
Volledig mee eens. Elk land dat zich niet aan de begrotingsspelregels (3% begrotingstekort en maximum 60% staatsschuld) van de EU hield/houdt en waar EU middelen in bevriende zakken (van boerenorganisaties, NGO's en bedrijven) verdwijnen, "mag met zijn klieks en zijn klaks uit de EU gegooid worden" (sic).

Dan schiet er geen EU meer over ...
__________________
Ga maar na. De regering De Wever is een voortzetting van de regering Di Rupo. Er wordt op dezelfde plaatsen bespaard en gesmost. We zijn gestrikt.

In de meltingpot gaat alles kapot.

Fietsers en voetgangers zijn sterke weggebruikers. Autodebielisten zijn zwakke weggebruikers. Ze kunnen zichzelf niet voortbewegen.
Vlad is offline   Met citaat antwoorden