Los bericht bekijken
Oud 5 april 2022, 14:57   #31
Kodo Kodo
Eur. Commissievoorzitter
 
Kodo Kodo's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 9 april 2009
Berichten: 8.624
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Jantje Bekijk bericht

En het is steeds geweest dat meer dan 1/4 van de bevolking liever een autoritair bestuur heeft dan wat we nu aan regering hebben.
Zit er in die regering geen kwiebus die voor verplichte vaccinaties pleit? Jullie regering ken ik nauwelijks, ik woon al te lang in het buitenland, maar wat ik daarover verneem, komt behoorlijk autoritair over. En in de EU bestaat er noch een rechtsstaat (bv. geen scheiding der machten), noch een democratie (parlement dat geen wetsvoorstellen kan doen en ze meestal ook niet zonder toestemming van de Raad kan goedkeuren).

Dus dat kwart van de bevolking, wil dat nóg autoritairder, of minder autoritair? Ik vrees eigenlijk het ergste, want was geen 2/3 van jullie bevolking voor de verplichte gifspuit?

De democratie is dus eigenlijk grotendeels nep.
__________________
Harry Truman, 1941: “If we see that Germany is winning we ought to help Russia and if Russia is winning we ought to help Germany, and that way let them kill as many as possible"
Henry Kissinger: “To be an enemy of America can be dangerous, but to be a friend is fatal.”
Kodo Kodo is offline   Met citaat antwoorden