Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door quercus
Als dat met ganse zwermen wordt ingezet bestaat het Russki-leger niet meer.
Het gevaar is natuurlijk dat gangster Poetin dan zooo nijdig en gefrustreerd wordt dat hij antwoordt met extreem grof atoomgeweld.
|
Denk je dat?
Dergelijke drones zijn elektronica.
Vliegende elektronica.
Dus lichtgewicht, geen kooi van faraday principe bescherming.
Een EMP puls en je ganse zwerm vliegt blind. Allicht zelfs niet eens stabiel kunnen vliegen zonder competoeter.
En dat hoeft niet eens, radars zijn tegenwoordig hoogfrequent genoeg, en hebben computers snel genoeg, om drones te detecteren en te onderscheiden van vogels. Zulke radars worden al jaren gemaakt. Uiteraard, want de goedkoopte van drones maakt toegankelijkheid van grote publiek, en de regimes willen controle.
Die "zwermen" van je is op zich al idioot. Het voordeel van drone is kleine grootte en daardoor lastiger op te merken. In ganse zwermen gaan vliegen staat net haaks daarop. Putin zal eerder zijn hoofd schudden en lachen als ie zoiets doms ziet. En ie hoeft geen extreem grof atoomgeweld, gewoon enkele jachtgeweren en wat hagelpatronen en je zwerm dwarrelt gedesintegreerd naar de grond. Allez, er kan wat rommel in de bomen blijven hangen, gezien waaruit drones gemaakt zijn.