Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Dadeemelee
Ik kan bewijzen dat de NVA tegen btw verlaging op elektriciteit ‘was’. Ik zeg was want met kazakkendraaiers weet men nooit.
https://www.tijd.be/politiek-economi.../10146220.html
De N-VA is bereid om vanuit de Vlaamse regering een btw-verlaging op elektriciteit te steunen, iets waar de partij voordien rigoureus tegen was.
|
't Is niet omdat ge bereid zijt om een toegeving te doen, dat je daar ook achter staat hé.
Anders zou het geen toegeving zijn.
__________________
Vlaanderen is niet van iedereen. Vlaanderen is enkel van hen die een inspanning doen om ertoe te behoren.
De grendel-grondwet moet wijken om eindelijk de broodnodige veranderingen te kunnen doorvoeren. Nadien kan de grondwet herstemd worden. Dat is nog gebeurd.
Ik heb de partij gesticht op drie lijnen: Vlaams en Europees, vrij en verantwoordelijk, en sterk en sociaal. Vandaag is dat de grondstroom in Vlaanderen. Geert Bourgeois (N-VA)
|