Los bericht bekijken
Oud 29 april 2022, 20:09   #3
Dadeemelee
Secretaris-Generaal VN
 
Dadeemelee's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 13 mei 2015
Locatie: Vlaams-Brabant
Berichten: 76.117
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Den Ardennees Bekijk bericht
Neen, dit is niet voor K&K, het is wel degelijk een ernstige discussie waard.

http://www.hln.be/buitenland/duitse-...rouw~a4be6a90/

De discussies over de gendergelijkheid gaan een eigenaardige fase in. “Waarom zou een vrouw haar borsten moeten bedekken, en een man niet?”. In de Duitse stad Göttingen heeft men beslist dat een vrouw niet kan gedwongen worden haar borsten te bedekken, weliswaar op afgelijnde tijden, maar je leest nu al dat men dit algemeen wil maken aldaar.

Is dit nu het begin van een evolutie die zich in zwembaden overal zal doorzetten, maar ook pakweg op festivalterreinen in de zomer en zo?

Vrouwelijke borsten hebben voor velen een seksuele connotatie. Zal dit blijven, of worden naakte vrouwenborsten even gewoon als naakte mannenborsten?
In de US is er een stad (of meerdere steden?) waar topless rondlopen voor vrouwen toegelaten is wegens non-discriminatie.
Zou moeten opzoeken waar.
__________________
https://forum.politics.be/showpost.p...&postcount=322
‘…De blauwe Minister van Justitie plaste tegen een politiecombi…’
Dadeemelee is offline   Met citaat antwoorden