Slechte tijden voor oligarchen (vrij naar zeer oude tv-serie)
Wat een regime.
En er zijn er nog die dat verdedigen.
titel: Opnieuw sterft een Russische oligarch onder mysterieuze omstandigheden
link: https://www.hln.be/buitenland/opnieu...eden~a34d96ca/
Citaat:
De 43-jarige Alexander Subbotin, voormalige topman bij het oliebedrijf Lukoil, is gestorven aan een vermeende paddenvergiftiging. Subbotin is daarmee reeds de zevende oligarch die op korte tijd onder mysterieuze omstandigheden is gestorven.
AW 10-05-22, 08:18 Laatste update: 08:43
De officiële doodsoorzaak van Subbotin is paddenvergiftiging. De man zou een kater hebben gehad en er niets beters op gevonden hebben dan een sjamaan te bezoeken in Mytisjtsji, in het noordoosten van Moskou. Die sjamaan zou een incisie in de huid hebben gemaakt waarop hij er enkele druppels paddengif over druppelde. “Na het overgeven werd de patiënt beter”, zo klinkt het op het Telegramkanaal Mash.
Lees ook
Russische sancties ook voelbaar in Hollywood: gedaan met luxefeestjes op superjachten van oligarchen
PREMIUM
Russische sancties ook voelbaar in Hollywood: gedaan met luxefeestjes op superjachten van oligarchen
Na een tijdje kreeg de man echter hevige pijn in de borststreek en werd hij onwel. De sjamaan raadde Subbotin aan om een kalmerend middel in te nemen en even te rusten in zijn kelder. Daar werd Subbotin later dood aangetroffen.
Het verhaal van Subbotin is het zoveelste in rij. Er stierven op korte tijd reeds zes oligarchen waarvan de officiële doodsoorzaak vaak zelfmoord is (zeven met Subbotin erbij geteld). Leonid Sjoelman (60), Aleksandr Tjoeljakov (61) en Vladislav Avajev (51) hadden in het verleden allemaal een belangrijke positie bij het aardgasbedrijf Gazprom. De drie mannen stierven op amper drie maanden tijd aan zelfmoord. Daarnaast zouden nog zeker drie andere oligarchen gestorven zijn door zelfmoord. De doodsoorzaak van Alexander Subbotin hoort niet helemaal thuis in het rijtje gezien hij aan een paddenvergiftiging gestorven zou zijn.
|
__________________
Vlaanderen is niet van iedereen. Vlaanderen is enkel van hen die een inspanning doen om ertoe te behoren.
De grendel-grondwet moet wijken om eindelijk de broodnodige veranderingen te kunnen doorvoeren. Nadien kan de grondwet herstemd worden. Dat is nog gebeurd.
Ik heb de partij gesticht op drie lijnen: Vlaams en Europees, vrij en verantwoordelijk, en sterk en sociaal. Vandaag is dat de grondstroom in Vlaanderen. Geert Bourgeois (N-VA)
|