Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door patrickve
Maar dat is exact wat wij hier ook zagen enkele maanden na de 2de spuit. Maar toen was de derde spuit inderdaad kortbij, en die werkte toen gedurende enkele weken wel. Maar na 2 spuiten waren mensen vaker besmet dan zonder, herinner U dat. En toch zag men dat helemaal niet in secondary attack rates.
Dat is helemaal geen bewijs dat die mensen BIJ GELIJKE BLOOTSTELLING sneller covid opdoen he. Nog eens, we zagen dat al na de tweede spuit in de "bevolkingscijfers" maar we zagen dat NIET in secondary attack rates.
|
Dit gaat over het percentage positieven bij mensen die getest werden, ik neem aan bij gelijke blootstelling want er was geen CST na 5 maanden. Het percentage kort na vaccinatie was even groot als bij niet gevaccineerden, het steeg naargelang de tijd verstreek.
Wat bedoel je juist met secondary attack rate en wat heeft dat hiermee te maken?
Secondary attack rate was defined as the number of nonindex household members with a positive test result within 7 days after the sample date of the index case, divided by the total number of nonindex household members
https://jamanetwork.com/journals/jam...hold%20members.