Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door tomm
OK, ratten dus?
En hoe zit het dan met de etnische Russen en Russischtaligen in Oekraïne? Ook ratten? Of enkel als ze pro-Russisch zijn?
Dus degene die het oneens met U zijn zijn ratten die verdelgd moeten worden, ook degene die anders dan U zijn. Met zo'n neokoloniale ingesteldheid moet het toch pijn doen, levende in HK, dat die Aziatische "apen" het beter doen dan U, dat U "very much the past" bent en zij "very much the future"?
|
Tututut, ratten zijn zoogdieren, dus te hoog gegrepen, tommchen.
Dat door jou geprefereerd niveau staat zelfs nog een paar stappen lager; het bolsheviekse primair organisme kan enkel overleven binnen Russische patatten-ethanol geconserveerde drankorgels.
Nu, dat dit niet jouw persoonlijke fout of verdienste hoeft te zijn maakt in wezen geen ballen uit, uiteindelijk. Leef ermee.