Los bericht bekijken
Oud 9 juni 2022, 07:28   #25625
patrickve
Secretaris-Generaal VN
 
patrickve's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 februari 2009
Locatie: Grenoble, Frankrijk
Berichten: 114.009
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door tomm Bekijk bericht
In de huidige mondiale geopolitieke constellatie is Poetin voor hen een bondgenoot. De westerse propaganda stelt Rusland trouwens voor als corrupter dan Oekraïne, dat zijn leugens.
Rusland is niet "corrupt". Rusland is een grote maffia, onder 1 maffia baas. Dat terwijl onder Jeltsin er een aantal maffia bendes waren die los van elkaar opereerden. Putin heeft als grote peetvader, die allemaal in de pas laten lopen en nu zijn ze allemaal ZIJN maffia.
Oekraine heeft natuurlijk de Soviet corruptie geerfd, en inderdaad, tot in 2014 ging het daar even corrupt aan toe, maar zonder harde uniciteit in het maffiozenwezen. Dat beviel Putin natuurlijk. Sinds 2014 begint dat langzaam opgekuist te geraken, maar zoiets neemt decennia. Echter, Zelensky is een enorme stap voorwaarts in het uitkuisen van die stal, en volgens mij is DAT precies de aanleiding geweest voor de inval: Oekraine was niet corrupt genoeg meer om Putin toe te laten de maffia families in Oekraine die de macht hadden, helemaal onder zijn maffia beleid te unificeren, zoals hij met de disparate maffia clans onder Jeltsin gedaan had. Met andere woorden, met de komst van Zelensky was alle hoop om Oekraine totaal te aligneren op de Putin maffia eraan, en moest hij wel ingrijpen.

Laatst gewijzigd door patrickve : 9 juni 2022 om 07:29.
patrickve is offline   Met citaat antwoorden