Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door dewanand
ja maar als man moet je tegenwoordig uitkijken, een vrouw versieren of vragen om uit te gaan is gewoon al bijna een strafbaar delict ok volgens de wet.
veel mannen durven het niet meer, je bent toch minderwaard en je lul is niet lang genoeg, die meiden lachen je uit, heb je als man bakken met geld en een grote neuklul??
|
?
Voor bepaalde vrouwen zullen er geen limieten zijn omdat ze toch alles al hebben gezien. Dan is het net dat tikkeltje extra waar ze het voor doen zeker? Wat dat ook juist mag inhouden? Zoals een verslaafde denkt dat bij het volgende shot er iets anders gaat gebeuren. Wat is uiteindelijk penetratie + klaarkomen? Een injectie, een shot.
Dit allemaal als we ervan uitgaan dat we in een sekscultuur leven.
Hoeveel % van de moderne vrouwen heeft liefgehad? En dan word je weer emo en pessimistisch zeker? Het is allemaal bakken geld + grote neuklul. Ruw geschat denk ik dat 20% van de vrouwen uiteindelijk voor liefde kiest. De andere 80%, grote neuklul + bakken geld.
Is dat niet wat emo + pessimistisch? ...