Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door CUFI
Geen moral higher ground onder mijn voeten hoor gunter.
Maar wanneer er smileys en getrol bij komen om dan te denken dat de “vrouwelijke status” meer inspraak rond mensenrechten heeft, verdienen ze geen strobreed tucht van mijn tong.
Als die getuigenissen niet raken en geen gewicht meer bijdragen aan de discussie, zoekt men geen nuancering meer en willen ze het leed van het ongeboren kind niet erkennen. Bovendien kunnen ze niet over omvolking klagen en zulke genocide op de volgende generaties tolereren.
Een volksgenoot doden is veel erger dan een migrant huisvesten.
|
Laat ze maar schelden, en trollen en roepen en tieren. Ik kijk mijn kinderen, en alle kinderen van de wereld, recht in de ogen.
Als ik 1 persoon in de hele wereld kan overtuigen om het ongeboren kind niet te aborteren, en het een kans te geven, ben ik content.