Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door C uit W
Ah, en de Spa luistert nooit naar haar Franstalige vrienden?
Zonder de walen was de SPa hier nog veel minder. Ze dansen naar mijn gevoel veel meer naar de pijpen van DI Rupo dan de VLD dat doet met Reynders hoor.
Ik wil maar zeggen : 1 pot nat
Vwalla, dus geen genade, voor niemand 
|
Tuurlijk doet de SPA dat, maar vooral onder druk van hun unitaire vakbond lijkt me.
VLD danst zeker minder naar de pijpen van MR, maar in de VLD heb je wel nog politici van de oude garde die ik veel meer verafschuw dan de doorsnee SPA'er. Decroo is zo'n typische belgicist maar mensen zoals Lano en andere franskiljons kunnen voor mij echt niet door de beugel. Bij SPA heb je hoogstens enkele machtswellustelingen zoals Willockx en Claes, maar die zijn vergelijkbaar met Decroo, helemaal niet zo erg als Lano en consoorten.
Maar allé, dat is een andere discussie. Voor mij is er gewoon een zekere gradatie, maar als het erop neer komt is het natuurlijk één pot nat.