Los bericht bekijken
Oud 1 juli 2022, 15:50   #281
CUFI
Secretaris-Generaal VN
 
CUFI's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 november 2020
Berichten: 27.840
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door jad°relen°ir Bekijk bericht
Gij met uw genocides....

Men doodt geen kinderen om te besparen op onderwijs of ziekenzorg.
Men pleegt abortus omdat het kind ongewenst is en/of geen kans heeft op een leven met voldoende levenskwaliteit. Men doet dit op een moment dat er van een volwaardige mens nog geen sprake is.. op een moment dat die mens nog gevormd moet worden. 't Is alsof ge het pak klei in de vuilbak gooit nog voor ge begonnen zijt met uwe pot te draaien.. of misschien zijt ge wel al begonnen en ligt er een hoopje wat nergens op lijkt.. en ja, het had een potentieel mooie pot kunnen worden, maar als ge beseft dat die pot uiteindelijk toch ongewenst is, is het beter die pot niet te vormen, laat staan af te bakken.
En waarom maken ze het hier uitzichtloos zoals in die liberale staten waar ze psychopaten kweken met hun heers en verdeel politiek?
Kunnen ze niet zorgen dat zorg, onderwijs, veiligheid, wonen, energie, water, voedsel etc (concreet de basis) riant aanwezig is en niemand te kort komt?
Degene die enkel zichzelf bedienden plegen wel degelijk een genocide op onze cultuur.
__________________
Job 13:5 Als jullie stil zouden blijven, zou dat voor jullie wijsheid zijn
CUFI is offline   Met citaat antwoorden