Discussie: Wokeness
Los bericht bekijken
Oud 18 juli 2022, 10:51   #1282
Bhairav
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Bhairav's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 11 juli 2004
Berichten: 18.955
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door patrickve Bekijk bericht
Over de echte Jurgen Conings weten we niet veel. Over het PERSONAGE Jurgen Conings dat ons door de overheid werd voorgeschoteld, weten we wel iets: dat het BEDOELD WAS om, op basis van de verkeerde aanname dat "redelijke mensen achter de corona dictatuur" stonden als 1 blok, de associatie te maken tussen "verderfelijke anti-corona waanzin strijders" en "verderfelijk extreem rechts".

Maar eigenaardig genoeg is dat PERSONAGE inderdaad een held en een vrijheidsstrijder geworden tegen de dictatoriale kwakzalverswaanzin van het corona gebeuren.

In welke mate de ECHTE Jurgen Conings daarmee overeenkwam, en in hoeverre dat "framing" was van de overheid, en in hoeverre ze zo ver gegaan zijn om die daarvoor te vermoorden, is een open vraag natuurlijk.

Heeft de overheid daar gewoon gebruik gemaakt van een zwakzinnige om dat personage rond te spinnen ? Was Jurgen Conings echt die held ? Of is de overheid zo ver gegaan om gewoon een willekeurige persoon op te offeren voor die propaganda campagne (die totaal in hun gezicht ontploft is) ? Wie zal het zeggen natuurlijk.

Dat personage is door het collectief "bewust"zijn van het rechts marginaal gespuis gecreëerd.
Een zwakzinnige, daar associëren de rechtsdenkenden zich nogal gemakkelijk mee, uiteraard... Behoefte aan een martelaar. En een bedevaartplaats.

Laatst gewijzigd door Bhairav : 18 juli 2022 om 10:54.
Bhairav is offline   Met citaat antwoorden