Los bericht bekijken
Oud 19 juli 2022, 19:16   #33
De schoofzak
Secretaris-Generaal VN
 
De schoofzak's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2004
Berichten: 82.096
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door pajoske Bekijk bericht
....
Dankzij het fiasco van de Vlaamse regering wat betreft sociale woningen
...
Er is helemaal geen fiasco wat betreft de sociale woningen, voor de Vlaamse regering.

Al duusd keers uitgelegd, maar nog nooit (willen) begrijpen.
Dus nog eens, heel simpel:
De Vlaamse regering voorziet twee zaken:
1) geld. Dat is meer geld dan ooit voorheen
2) een betere organisatie van de sociale woningsmaatschappijen. Zodat die eindelijk eens wat beter kunnen gaan werken.

De vertraging in de bouw van sociale woningen, DOOR de woningsmaatschappijen stokt nu, tijdens de duur van die reorganisatie. Dat is tijdelijk. Dat is een noodzakelijk kwaad.

Heb je dat nu eindelijk eens begrepen?
__________________
Vlaanderen is niet van iedereen. Vlaanderen is enkel van hen die een inspanning doen om ertoe te behoren.

De grendel-grondwet moet wijken om eindelijk de broodnodige veranderingen te kunnen doorvoeren. Nadien kan de grondwet herstemd worden. Dat is nog gebeurd.

Ik heb de partij gesticht op drie lijnen: Vlaams en Europees, vrij en verantwoordelijk, en sterk en sociaal. Vandaag is dat de grondstroom in Vlaanderen. Geert Bourgeois (N-VA)
De schoofzak is offline   Met citaat antwoorden