Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door reservespeler
Hier nog zo'n non argument.
“In het najaar presenteert Tom Waes Het verhaal van Vlaanderen, een geschiedenisprogramma dat heel goed aansluit bij onze publieke opdracht. Wil je daarmee 23.000 of 2 miljoen kijkers bereiken? In het eerste geval kun je het evengoed door mij laten presenteren. In het tweede geval heb je een trekker als Tom Waes nu eenmaal nodig. En het is onze opdracht om een breed publiek te bereiken.”
Alsof de verpakking beter moet zijn dan de inhoud.
|
Bedankt voor de tip. De Nederlandse versie was ook wel leuk, in Nederland was de presentator de acteur Daan Schuurmans.
Deels is een naam wel nodig, om ook mensen te laten hangen, die er normaal niet naar zouden kijken.
€300000 is veel, maar Mathijs van Nieuwkerk kreeg tegen het einde van DWDD nog meer (van de Sociaal Democratische VARA...).
Blijft lastig hoe marktconform de publieke omroep kan en mag zijn. Een acute leegloop is ook onwenselijk, maar er moet wel een maximum zijn. Daarbij talenten opleiden hoort er ook bij.