Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Binnenland
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Binnenland Onderwerpen omtrent de binnenlandse politiek kunnen hier terecht. Let er wel op dat dit subforum enkel over dergelijk algemene zaken gaat die niet thuishoren in de themafora.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 31 mei 2004, 20:00   #1
William
Provinciaal Statenlid
 
William's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 16 september 2003
Locatie: VLAANDEREN
Berichten: 605
Standaard

Niet zo lang geleden konden we vernemen dat het vertrouwen van de Vlamingen in de geschreven pers tot een beschamend en nooit eerder gezien niveau van 17 % gedaald is. Een mens vraagt zich af hoe dat komt. Ligt het aan de oppervlakkigheid van sommige media? Moeten we de oorzaak zoeken bij de manifeste vooringenomenheid van een groot aantal journalisten, enkele lovenswaardige uitzonderingen niet te na gesproken? Of is er meer aan de hand? Verliezen de Vlamingen het vertrouwen in hun pers omdat er gewoon op los gelogen wordt? Men durft de hypothese haast niet formuleren, maar toen we vorige zaterdag, onder de lentezon van Steenokkerzeel waar het ‘Vlaams Blok op Wielen’ verzamelen geblazen had voor zijn sympathisanten uit Vlaams-Brabant, het zoveelste rapport van de parlementsleden van De Standaard onder ogen kregen, lag de manipulatie er te dik op om nog van toeval te kunnen spreken.

Te lui om zelf enig onderzoekswerk te verrichten, vonden de journalisten van dienst er niets beters op dan de reeds meermaals weerlegde leugens van Hendrik Vos van de Rijksuniversiteit Gent nog maar eens te herkauwen om Philips Claeys en ondergetekende een nul op tien te geven voor hun werk in het Europees parlement. Dat Philip van alle Vlaamse parlementsleden koploper is wat betreft de schriftelijke vragen aan Raad en Commissie en ook uitmunt in zijn aantal interpellaties kan het journaille niet deren. Na de modder over de partij, na de beledigingen aan het aders van de militanten, na de verdachtmakingen en de boycot krijgen we vandaag dus een nieuwe variant van de hetze tegen onze partij: de aanvallen ad hominem. Dat ene Saïd al Khadraoui wat zijn parlementair werk betreft nog niet aan de enkels van de Vlaams Blok-mandatarissen komt, zal de paarse miltanten op de redactie van de Standaard niet deren. Voor hem gelden verzachtende omstandigheden, want hij is één maand later dan de Vlaams Blokkers in het Europees parlement terecht gekomen. Derhalve, leren ze ons op De Standaard, heeft hij zich nog niet kunnen bewijzen. Maar dossierkennis heeft de man. Daar moeten we de paarse journalisten op hun woord geloven. En dus krijgt SP.A-coryfee Khadraoui goede punten.

Naar verluidt verwierf ikzelf in het Europees Parlement enige bekendheid als vechtersbaas. Tot daar De Standaard. Enige uitleg wordt niet gegeven. Daarom krijgt u hem hier. Toen Jean-Marie Le Pen op 21 april 2002 onverwacht doorstootte naar de tweede ronde van de Franse presidentsverkiezingen, werd er een persconferentie belegd waar onder meer Paul Goossens die vandaag de Europa-desk van Belga leidt, zich tussen opgehitste linkse nozems begaf om de persconferentie met bruut geweld te verhinderen. Gewelddadige manifestanten waren er dankzij perskaarten die ze van bevriende journalisten gekregen hadden, inderdaad in geslaagd om de perszaal te bezetten zodat de aanwezige journalisten die – in tegenstelling tot Goossens - wel hun job wensten te doen door aan Le Pen enkele vragen te stellen over diens Europees programma, onverrichterzake naar huis moesten. Hysterisch omdat ze niet tot bij Le Pen geraakten, hebben enkele tegendemonstranten dan maar andere slachtoffers gezocht. Zo herkenden ze mijn vader Karel Dillen die bij het buiten gaan van de zaal een taart tegen het gezicht gekwakt kreeg en tegen de grond geslagen werd. “De stevige knokpartij ter gelegenheid van het stuntoptreden van Jean-Marie Le Pen” waar de leugenaars van de Standaard het over hebben, bestond in niets anders dan het geven van een duw tegen degene die mijn vader – op dat moment 76 jaar oud en moeilijk ter been – tegen de grond gesmeten had.
Let dus goed op: Primo: Voor De Standaard is het geven van een persconferentie door iemand die deelneemt aan de tweede ronde van de Franse Presidentsverkiezingen een “stuntpartij”. Secundo: Tussenbeide komen wanneer een weerloze zesenzeventigjarige die gewoon als toeschouwer naar de persconferentie kwam, op de grond gesmeten wordt, noemt De Standaard een “stevige knokpartij”. LEUGENAARS!!!

Koen Dillen
Europees parlementslid[/b]
__________________
William is offline   Met citaat antwoorden
Oud 31 mei 2004, 20:17   #2
Spetsnaz
Europees Commissaris
 
Spetsnaz's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 15 juni 2003
Locatie: Merksem
Berichten: 6.016
Stuur een bericht via MSN naar Spetsnaz
Standaard

Het zal u verbazen maar ook ik vond het oordeel over Philip Claeys te streng in DS. Hij kreeg daar 0/10 terwijl hij toch heel wat vragen etc had gesteld in nauwelijks één jaar tijd.

Slechter dan papa Dillen kon natuurlijk niet.
Spetsnaz is offline   Met citaat antwoorden
Oud 31 mei 2004, 20:28   #3
Knuppel
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 21 juni 2002
Locatie: Vlaanderen
Berichten: 117.759
Standaard

Volgens een studie die De Standaard op 26 april ll publiceerde zou 'het vertrouwen in de media van het volk over haar dieptepunt heen zijn'.

Als ze het zelf zeggen zal het wel waar zijn, zeker?
__________________
Het Oosten: De kiezer heeft niet altijd gelijk.
De kiezer heeft alleen gelijk als hij stemt zoals Het Oosten het zou willen.
Knuppel is offline   Met citaat antwoorden
Oud 31 mei 2004, 20:52   #4
benji
Provinciaal Gedeputeerde
 
benji's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 11 maart 2004
Berichten: 838
Standaard

Is de benoeming van de nieuwe VRT-topmensen een flop?

Ja 73.18 % (161)
Neen 20.45 % (45)
Geen mening 6.36 % (14)


Totale Stemmen: 220

benji is offline   Met citaat antwoorden
Oud 31 mei 2004, 23:45   #5
ancapa
Secretaris-Generaal VN
 
ancapa's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 29 oktober 2003
Locatie: Vlaams Brabant
Berichten: 20.121
Stuur een bericht via MSN naar ancapa
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Spetsnaz
Het zal u verbazen maar ook ik vond het oordeel over Philip Claeys te streng in DS. Hij kreeg daar 0/10 terwijl hij toch heel wat vragen etc had gesteld in nauwelijks één jaar tijd.

Slechter dan papa Dillen kon natuurlijk niet.
die 0/10 is al lang weerlegd... ieder zijn waarheid
__________________
Stop het geknoei ! Vlaanderen op eigen kracht ! Volk wordt staat. Vlaanderen mijn land. Vlaanderen onafhankelijk. Gedaan met geven en toegeven ! 12 miljard euro Vlaams geld in Vlaamse handen ! Mooie woorden zijn zelden waar, ware woorden zijn zelden mooi. "Niets lijkt zo op fascisten als de huidige antifascisten. Nultolerantie is een begin, rechtbank het einde. "De mening van een moslim heet geloofsovertuiging, die van een Vlaming is racisme.
ancapa is offline   Met citaat antwoorden
Oud 1 juni 2004, 00:07   #6
Herman Desmedt ©HD
Minister-President
 
Herman Desmedt ©HD's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 5 maart 2004
Locatie: Beersel (Halle-Vilvoorde dus)
Berichten: 5.801
Standaard

De geloofwaardigheid van de media is al lang uitgeperst.
Dat hebben ze aan zichzelf te danken.
__________________
Er zijn altijd 3 kanten aan een medaille ... en soms is die waar je eindeloos in de zelfde richting kan gaan zelfs nog de interessantste. ©HD
Herman Desmedt ©HD is offline   Met citaat antwoorden
Oud 1 juni 2004, 07:00   #7
ancapa
Secretaris-Generaal VN
 
ancapa's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 29 oktober 2003
Locatie: Vlaams Brabant
Berichten: 20.121
Stuur een bericht via MSN naar ancapa
Standaard

als journalist moet je elke Vlaams Blokker (van politicus tot kiezer)discrimineren, in vraag stellen, bekritiseren, vernederen, belachelijk maken, uitsluiten...

Dan ben je een goed journalist... Objectiviteit ? moet even niet...
__________________
Stop het geknoei ! Vlaanderen op eigen kracht ! Volk wordt staat. Vlaanderen mijn land. Vlaanderen onafhankelijk. Gedaan met geven en toegeven ! 12 miljard euro Vlaams geld in Vlaamse handen ! Mooie woorden zijn zelden waar, ware woorden zijn zelden mooi. "Niets lijkt zo op fascisten als de huidige antifascisten. Nultolerantie is een begin, rechtbank het einde. "De mening van een moslim heet geloofsovertuiging, die van een Vlaming is racisme.
ancapa is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 09:42.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be