![]() |
Registreren kan je hier. Problemen met registreren of reageren op de berichten? Een verloren wachtwoord? Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam. |
|
Registreer | FAQ | Forumreglement | Ledenlijst |
Binnenland Onderwerpen omtrent de binnenlandse politiek kunnen hier terecht. Let er wel op dat dit subforum enkel over dergelijk algemene zaken gaat die niet thuishoren in de themafora. |
![]() |
|
Discussietools |
![]() |
#1 | |
Perm. Vertegenwoordiger VN
Geregistreerd: 26 februari 2004
Berichten: 18.625
|
![]() Zoals geweten, is de Nederlandse overheid tot een ommekeer van zijn migratiebeleid gekomen.
Nederlandse politici willen een einde aan de doorgedreven multiculturaliteit en hopen de Nederlandse waarden weer meer terug te vinden in hun samenleving. Ze willen een Nederland doorgeven dat weliswaar ietwat verandert kan zijn door de inwijking van migranten, maar dat in zijn structuur en in bredere zin wel nog herkenbaar moet zijn voor de kinderen en kleinkinderen. Nederland moet Nederland blijven, met andere woorden. Ook al wonen er culturen met andere waardepatronen die zij weigeren aan te passen of hopen op te leggen aan de bredere samenleving. Gelden gaande naar integratie en inburgering werden prompt stopgezet. Dit is nu de volle verantwoordelijkheid van de migrant. Deze migrant kan de nationaliteit terug afgenomen worden indien hij zelfs na drie jaar woonachtig te zijn in Nederland nog verzaakt blijkt te hebben aan zijn inburgeringsplicht. Hiervoor kende Nederland al lang een inburgeringsexamen overigens, wat flinke bedragen kostte (vanaf een 500 euro). Ook de Belgische partijen, met name de Vlaamse, nemen een voorbeeld aan deze stelling. Er is met name een voorstel ingediend om de "Snel Belg"-wet te veranderen. De inhoud: (!Opgelet: kan schokkend zijn voor bepaalde groepen!) Citaat:
Een stap in de goede richting. Zij het dat het kalf al deels verdronken is ... In ieder geval hebben politici eindelijk door wat er leeft bij de bevolking en dat het zo niet verder kan. Nu de kraan ietwat is dichtgedraaid: de volgende stap: integratie van de migrantenburgers die hier reeds zijn en een aanpak van de probleemwijken!
__________________
Bedankt!
|
|
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 4 januari 2004
Berichten: 34.805
|
![]() Niet slecht, een goede basis om op voort te bouwen maar nog iets te min om in een wetje te gieten ...
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Banneling
Geregistreerd: 8 februari 2011
Locatie: Marrakech aan 't Scheldt
Berichten: 9.999
|
![]() Ik vrees dat we het weer te positief gaan bekijken.
En inderdaad: het kalf is al verdronken. Door de snel-gebelgden wet zijn honderdduizenden zonder integratie "belg" geworden, die kunnen dus ongebreideld neven, nichten en de rest van het dorp importeren via "liefdeshuwelijken" (blijkbaar liefde op het eerste gezicht" en de carrousel draait verder. Maar het wordt moeilijker om er nog bij te geraken. De "belgische bruiden" zullen dus duurder worden. |
![]() |
![]() |
![]() |
#4 |
Staatssecretaris
Geregistreerd: 14 mei 2004
Locatie: het land tussen de torens van Gent en Brugge.
Berichten: 2.580
|
![]() To little, to late
|
![]() |
![]() |
![]() |
#5 | |
Perm. Vertegenwoordiger VN
Geregistreerd: 26 februari 2004
Berichten: 18.625
|
![]() Citaat:
500 000 op een land van tien miljoen inwoners zijn via de snelbelgwet Belg geworden. Over dat deel dat een andere toegangspoort gebruikte, hebben we het nog niet. Alsook het feit dat deze mensen zich volledig van de samenleving onttrekken dankzij onze alwetende overheid die ze in sociale woningen samenstopte en ze daar naar onze normen voor zeer veel nakomelingen zorgen (gemiddelde Belgische reproductie ergens binnen jaren 2000: 1.5 ... dus niet genoeg om de Belgische bevolking op peil te houden) die tevens ontstoken worden van de benodigde kennis om op een ordentelijke wijze in onze samenleving te kunnen functioneren, en je weet hoe laat het sowieso is. Datzelfde geldt, zoals je terecht aanhaalt, voor de voltallige families die naar hier worden geïmporteerd. Degenen die nu binnen zijn, zorgen al voor torenhoge problemen. De meer dan 1 200 die iedere maand aan onze grens kloppen hoeven er daarvoor niet eens bij te komen.
__________________
Bedankt!
|
|
![]() |
![]() |
![]() |
#6 | |
Eur. Commissievoorzitter
Geregistreerd: 11 juli 2007
Berichten: 9.101
|
![]() Citaat:
Behalve het feit dat de niet Belg migrant geen overheidsjob kan krijgen en niet mag stemmen zijn er toch geen verschillen met de Belg migrant. |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#7 |
Perm. Vertegenwoordiger VN
Geregistreerd: 20 juli 2004
Berichten: 12.602
|
![]() Oeps...het VB had dan toch gelijk al die jaren?
__________________
Though i walk through the valley of the shadow of death, i will fear no evil, for thou art with me |
![]() |
![]() |
![]() |
#8 | |
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 1 december 2008
Locatie: Rijks-Vlaanderen
Berichten: 21.722
|
![]() Citaat:
Of gaat men ook rekening houden met het gewest waar deze persoon zich gaat vestigen? |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#9 | |
Banneling
Geregistreerd: 8 februari 2011
Locatie: Marrakech aan 't Scheldt
Berichten: 9.999
|
![]() Citaat:
Nu, stemmen voor de federale regering? waarom? wordt daar rekening mee gehouden? |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#10 |
Eur. Commissievoorzitter
Geregistreerd: 11 juli 2007
Berichten: 9.101
|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#11 |
Europees Commissaris
Geregistreerd: 12 april 2005
Berichten: 6.611
|
![]() Het maakt inderdaad wel iets uit. Ik vind eigenlijk zelfs dat men eerst Belg moet zijn (qua levensopvatting, mentaliteit ...) vooraleer men Belg kan worden.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#12 |
Burgemeester
Geregistreerd: 18 oktober 2010
Berichten: 589
|
![]() ze mogen belg worden maar geen vlaming
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#13 |
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 4 januari 2004
Berichten: 34.805
|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#14 |
Banneling
Geregistreerd: 8 februari 2011
Locatie: Marrakech aan 't Scheldt
Berichten: 9.999
|
![]() ik heb nog op school geleerd (lang geleden, toen slechts de eerste gastarbeiders hier aankwamen) dat om genaturaliseerd te worden (zo heette dat toen) men hier TWINTIG JAAR moest wonen en volledig ingeburgerd moest zijn (dus de taal spreken).
Het was dan eerder een soort bevestiging en beloning voor eerder beloonde loyaliteit. Niet andersom zoals nu. Laatst gewijzigd door Cynara Cardunculus : 23 juni 2011 om 08:33. |
![]() |
![]() |