circe |
19 februari 2008 10:12 |
EINDELIJK: Wie hip wil zijn, moet een hoofddoek dragen
19/02 Wie hip wil zijn, moet een hoofddoek dragen
Hoofddoekjes en schotse ruiten zijn dé modetrends van het najaar bij Dolce en Gabbana.

Het ontwerpersduo showde gisteren in Milaan zijn nieuwe collectie.
Met zowat 100 catwalkshows en evenveel presentaties in showrooms is de Milanese modeweek het slachtoffer aan het worden van zijn eigen succes.
Dolce & Gabbana hebben zichzelf dan wel van de officiële showkalender geschrapt, hun twee shows behoren wel degelijk tot de ‘hot tickets’ van de tsjokvolle week.
Giorgio Armani heeft al zowel zijn Emporio- collectie als zijn Armani-hoofdcollectie geshowd. In de jongerencollectie Emporio is black back. Weliswaar met toetsen fuchsia, violet en smaragd. “Maar zwart is nooit echt weggeweest”, constateert monsieur Armani.
Verder zijn de ruiten troef volgende herfst en winter bij Dolce & Gabbana. Het ontwerpersduo viel gisteren op met kleding in bonte Schotse ruiten, maar ook met foulards op de hoofden van de modellen.
GVA
_______________________
Hopelijk komt die trend erdoor!
Ten eerste: de vlaggestok van islam zal niet meer zo opvallen in de straatbeeld
ten tweede: de puberbekeerlingskes lijken "normaal" als ze zich niet meer kunnen verkleden maar gewoon "de mode" volgen
ten derde: de bettina-hoofddoek-geysens en de mieke-hoofddoek-vogels zullen met een andere stunt moeten afkomen wil iemand ze nog bekijken
ten vierde: ineens heet "hoofddoek" gewoon terug FOULARD
ten vijfde: Het laat me denken aan dat skandinavische land waar de koning het goede voorbeeld gaf tijdens WOII en zelf met een gele ster rondliep, gevolgd door het grootste gedeelte van de bevolking (was dat Denemarken niet???? tiens tiens).
Niets dan goed nieuws dus!
Ik offer mezelf er desnoods voor op: mijn krulhaar is niet bestand tegen zelfs maar een uurtje "foulard"... daar ga ik nog iets op moeten vinden. Hem totaal niet meer afzetten of zo? Ook niet op het werk? :lol:
|