Torenvalk |
12 februari 2006 19:27 |
De aktie is afkomstig van het meesterbrein van Wolfgang Meister, alias Olivier Bronselaer, een 33 jarige kelner werkzaam op de Grote Markt van Antwerpen. (in de krant het Nieuwsblad van zaterdag 11 februari jl. werd zijn initiatief tweemaal gepresenteerd, eenmaal als kort artikel in de katern Binnenland op bladzijde 8 en eenmaal uitgebreid met foto van de held op bladzijde 21 in de katern Antwerpen regionaal). De uitbater van de Bonten Os heeft mij al verteld dat de aktie althans in zijn zaak mag rekenen op forse belangstelling. Hierbij enkele suggesties:
- kaasplank met Deense kazen, het Deense merk Arla heeft een uitgebreid assortiment met als bekendste de blauw geaderde kaas, vergelijkbaar met Roquefort.
- de vlees en vissauzen bij warme gerechten kunnen worden gemaakt met Carlsberg of Tuborg, inplaats van de gebruikelijke andere bieren. Eens iets anders!
- Aalborg Akvavit is een sterkedrank met kruiden waarmee "Deense Koffie" kan worden gemaakt (als variant op Irish Coffee), alsook "Deense warme chocolade" (met dezelfde drank inplaats van rum).
voor komende zomer is er al een "Deense cocktail" bedacht samengesteld uit 2 delen Aalborg Akvavit, half deel Blue Curacao, 4 delen tonic.
Dit alles als oppepper voor de belaagde Deense economie. Men zegge het voort, in gans Europa, zodat die moslims die dachten dat hun boycot effect zou hebben het nakijken krijgen!:lol:
|