![]() |
Helft van Fransen wil Wallonië aanhechten
Citaat:
Mss kan Vlaanderen die toetreding financieel helpen tot stand brengen door bvb de eerste vijf jaar de normale transferts gewoon door te betalen. Waarschijnlijk zijn er dan nog meer Fransen voor die toetreding gewonnen... en bestaat de kans datl iedereen gelukkig wordt (behalve onze BV's misschien)...:-D |
|
Tja, wsl zal dit idd niets met het binnenland te maken hebben... ;-)
|
Pyrrhusoverwinning van de Vlaamse beweging?
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Of dat evenwel Frankrijk wordt, is nog maar de vraag. |
Ze doen maar.
|
Citaat:
Vous voulez la Wallonie? S'il vous plaît, prenez la Wallonie!!!!! :lol: |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Ik ben vooral benieuwd, naar de menning van de Fransen die "N'on" hebben gestemd, voor de aanhechting van Wallonie aan Frankrijk.
|
Citaat:
|
En dit alles terwijl de meest rationele optie erin bestaat gewoon België in zijn geheel als een Frans département te laten inlijven.
Wij Vlamingen hebben immers meer gemeen met de grootse Franse cultuur dan met eender welke andere Europese cultuur. Vive la France, dus. Dan behoren we tenminste tot een grootse natie, tot een wereldcultuur, met zicht op wijdse horizonten. De parochiale kerktoren van de Vlaamse dorpsstraat is me gewoon te benauwd. De kneuterigheid van onze bizarre protestantse Noorderburen is me te koud. La douce France is de enige uitweg. |
Citaat:
"Er is iets kapot"... |
Citaat:
De tijd van veemde overheersingen moet nu maar eens gedaan zijn. |
Citaat:
|
Citaat:
Ofwel zijn jullie één grote grap, ofwel zijn jullie oliedom.:lol: |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:37. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be