Los bericht bekijken
Oud 11 augustus 2007, 15:34   #15441
Pindar
Banneling
 
 
Pindar's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 1 juni 2005
Berichten: 8.258
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door ikbensatan Bekijk bericht
ik betwijfel dat dit correct is, maar gun u het voordeel van de twijfel.
de echte vraag is natuurlijk:

SO WHAT?

wat maakt het uit hoeveel graden er zijn?
vrijmetselaars die ik ken van de 3e graad (droit humain) zijn allemaal oude zakken die te oud en zwakzinnig zijn om nog enige invloed te hebben.
Als hun macht/status al zo kleinschalig is, wat voor een senielen moeten er dan wel niet zitten op de 47e?

Merk ook op dat de vrijmetselarij geen eenduidig organisme is.
Er zijn verschillende strekkingen binnen het GO en de DH.
Niet alleen individueel maar ook tussen de tempels zelfs.
Sommigen zijn zelfs apolitiek.

En vergeet niet dat de DH atheistisch is, dus er is zelfs geen sprake van een grote architect of andere deistische toestanden.
Het lijkt me dus absurd om die tak van de vrijmetselarij te beschuldigen van satanisme of weet ik veel wat, aangezien er niets "aanbeden" w.

En het groot Oosten is gewoon deistisch.
De enige reden dat extreem-rechts en extreem-links overgegaan zijn tot de exterminatie van vrijmetselaars, is hun netwerk vorm (die natuurlijk zeer gemakkelijk gebruikt kan worden als basis voor verzet).

Ik hoop dat jullie angsten nu een beetje gekalmeerd zijn.

Bang? Valt wel mee, maar mischien moet je je ogen eens openen eb dieper kijken. waar U het over heeft zijn nl " smoke & mirrors".


Pin d'Ar

Laatst gewijzigd door Pindar : 11 augustus 2007 om 15:35.
Pindar is offline   Met citaat antwoorden