Los bericht bekijken
Oud 22 oktober 2007, 13:32   #596
davidg
Schepen
 
davidg's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 2 januari 2007
Locatie: Knesselare
Berichten: 411
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Dimitri Bekijk bericht
Het verschil is dat ik wel kan kiezen om het bakken van mijn brood ofwel zelf te doen ofwel aan de bakker over te laten, maar niet om een stemming ofwel zelf te doen ofwel aan een volksvertegenwoordiger over te laten.

En ik ben daar helemaal niet egoïstisch in: in tegenstelling tot het bakken van mijn brood, waar ik alleen over wil kunnen beslissen, vind ik het aanvaardbaar dat ik pas kan meestemmen als er een heleboel andere mensen met mij willen mee kunnen stemmen. Maar zelfs dat kan niet.

Hmz, er bestaat al wel zoiets als een verzoekschrift ingediend door een burger. Je kan dus zelfs buiten de partijpolitiek je stem in het parlement laten horen, op de voorwaarde die je zelf al noemt, als je voldoende medestanders hebt.
__________________

davidg is offline