Los bericht bekijken
Oud 18 november 2007, 13:28   #460
lomeanor
Eur. Commissievoorzitter
 
lomeanor's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 5 april 2005
Berichten: 9.853
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Abiogenesis Bekijk bericht
@Largo W

Wat een schitterend resultaat! Dat dit aantal niet door de politie (die waarschijnlijk iets neutraler zijn) geteld wordt, dat vernoemen we voor het gemak even niet. Alsook dat er maar liefst 40 keer zoveel mensen in Brussel wonen.

We zitten in een politieke crisis, en blijkbaar, zoals u zelf zegt, zouden sommigen al blij zijn met 5.000 betogers.

Ik ben in heel mijn leven nog maar 1 keer gaan betogen, en dat was omdat ik het echt belangrijk vond. Dat er veel thuis zitten met sympathie, dat zal ik niet tegenspreken, maar blijkbaar zijn er dan ook zeer veel die er niet echt belangrijk vinden, toch niet belangrijk genoeg om dit zielige hoopje te gaan versterken... 0,25%, wat een succes voor een land in crisis!
Daar wil Largo niet op antwoorden.

6000 betogers in het makkelijk te bereiken Brussel in volle crisis om het voortbestaan van het land is een sterk signaal.

13.000 betogers in het veel moeilijker te bereiken Halle in een crisis-vrije periode om een kieskring te splitsen betekent dat "niemand er wakker van ligt."

Rare jongens, die Belgen.
lomeanor is offline