Los bericht bekijken
Oud 22 april 2008, 11:08   #114
Txiki
Secretaris-Generaal VN
 
Txiki's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 11 september 2007
Locatie: Killucan
Berichten: 57.743
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door AdrianHealey Bekijk bericht
Ik zag dat Casca naar mij verwees, dus zal ik maar even inspringen.

In ieder geval: de vraag is of er iets bestaat als een 'irrationaliteit' op het 'collectief' niveau. Voor mij kunnen enkel individuen handelen en zijn 'groepen' niets meer dan individuen die samen een groep vormen. Daarbinnen kunnen er perfect allerlei afspraken op vrijwillige basis zijn, om 'optimale' resultaten te bereiken.
Welkom!

Het PD is een goeie referentie. Belangrijker vind ik dat je tenminste je uitgangspunt duidelijk meegeeft. Ik ben het daar niet mee eens. Voor mij is het geheel meer dan de som van de delen.

Op de vraag of er irrationaliteit bestaat op het collectieve niveau kom ik later terug. Daarvoor heb ik nu geen tijd. Wordt vervolgd!

groeten
__________________
I have a total irreverence for anything connected with society except that which makes the roads safer, the beer stronger, the food cheaper and the old men and old women warmer in the winter and happier in the summer.
Txiki is offline   Met citaat antwoorden