Los bericht bekijken
Oud 3 januari 2009, 18:44   #281
drosophila
Eur. Commissievoorzitter
 
drosophila's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 oktober 2005
Locatie: Galaxias Kyklos
Berichten: 9.724
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door ERLICH Bekijk bericht
Wat zou de reden zijn dat deze 'minderjarige' jongeman zou hebben gelogen?

Zoals we al meermaals hebben kunnen lezen, is voor iets slinks links het gezegde, 'waar rook is, is vuur' voldoende om een heksenjacht te starten wanneer de persoon in kwestie niet kan worden gerekend tot het linkse gedachtengoed.

Dat deze 'minderjarige' jongeman moet doorgaan voor fantast of leugenaar is met reden, dat de 'viespeuk' van dienst iets is, dat boven om de linkse mesthoop staat te kraaien. En zoals bij FVDB voelen de slaafse slinkse volgelingen zich geroepen hun pervert te verdedigen.
Gerechtelijk onderzoek heeft bewezen dat Buisseret met minderjarigen heeft geflikflooid, en hij is daarvoor dan ook veroordeeld. Gerechtelijk onderzoek heeft aangetoond dat Di Rupo en zijn vermeende 'slachtoffer' elkaar zelfs nooit hebben ontmoet, laat staan dat er van enige aanranding sprake kan zijn (behalve dan in het brein van de dwangmatige leugenaar Olivier Trusgnach). Wie ondanks deze info de fantasie van Trusgnach en het bewezen geflikflooi van Buisseret hetzelfde waarheidsgehalte toedicht, is ofwel een oelewapper, ofwel een fascist. En vermits u zich hier al meermaals als fascistische oelewapper heeft voorgedaan, laat ik u maar in uw waan.
drosophila is offline   Met citaat antwoorden