Los bericht bekijken
Oud 17 oktober 2009, 09:50   #11
De schoofzak
Secretaris-Generaal VN
 
De schoofzak's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2004
Berichten: 82.096
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door artisjok Bekijk bericht
De dokter had het ook over "Dronkenschap of intoxicatie zijn vaak de oorzaak."
Dit waren de woorden van den dokteur, volgens de gazet (zie openingspost), het kleurke heb ik natuurlijk zelf aangebracht.

Citaat:
Dronkenschap of intoxicatie zijn vaak de oorzaak. Maar heel vaak is het “cultureel”.'

Wat bedoelt u met cultureel?

Als we ernstig willen diskuteren, mogen we dat niet overdrijven, maar ook niet onderdrijven.

Of wat had ge gedacht dat dien dokteur als boodschap wou meegeven, in verband met de moeilijkheden die hij/zij ondervindt om zijn belangrijk werk fatsoenlijk te kunnen doen?
__________________
Vlaanderen is niet van iedereen. Vlaanderen is enkel van hen die een inspanning doen om ertoe te behoren.

De grendel-grondwet moet wijken om eindelijk de broodnodige veranderingen te kunnen doorvoeren. Nadien kan de grondwet herstemd worden. Dat is nog gebeurd.

Ik heb de partij gesticht op drie lijnen: Vlaams en Europees, vrij en verantwoordelijk, en sterk en sociaal. Vandaag is dat de grondstroom in Vlaanderen. Geert Bourgeois (N-VA)

Laatst gewijzigd door De schoofzak : 17 oktober 2009 om 09:52.
De schoofzak is offline   Met citaat antwoorden