Los bericht bekijken
Oud 29 mei 2010, 21:18   #61
Fallen Angel
Eur. Commissievoorzitter
 
Fallen Angel's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 augustus 2008
Locatie: 9th circle of Hell
Berichten: 9.025
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Fieseler Bekijk bericht
[Het enige obstakel voor het anti Vlaamse establishment was het feit dat enerzijds het VB zich perfect binnen de lijnen van de Belgische wetgeving bevond (die daarom moest worden aangepast) en dat reeds twee rechters hun hadden verijgesproken waarvan eentje in zijn vonnis verklaarde dat het hier duidelijk om een "politiek proces" ging.
Hetgeen onmogelijk is aangezien wetten niet met terugwerkende kracht werken. Men kan dus niet iemand veroordelen voor een vroegere niet-strafbare daad die door een nieuwe wet wel strafbaar wordt. U zei iets over eerlijk zijn???

De vzw's van het Vlaams Blok zijn veroordeeld op grond van de antiracismewet van 1981.
__________________
Al wie geintresseerd is in een doe-het-zelf 9mm machinepistool. Oftewel waarom vuurwapenwetten nooit gaan werken.
Enkel voor educatieve doeleinden .

Stalin: "The only real power comes out of a long rifle."
En hij verbood prompt alle particulier wapenbezit. Stalin was immers niet zo geïnteresseerd in democratie (waar het volk de macht bezit).
Fallen Angel is offline