Los bericht bekijken
Oud 31 mei 2010, 23:58   #528
LiberaalNL
Europees Commissaris
 
LiberaalNL's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 november 2007
Locatie: Nederland
Berichten: 7.580
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door straddle Bekijk bericht
De enige manier om duurzaam een betere wereld te bouwen is ons concentreren op de inhoud van een bericht, ongeacht wie dat bericht schrijft. Moet ik alles wat je schrijft afkeuren omdat je liberaal bent?
Ho eens. Neofascisten zijn wegens racistische redenen antisemitisch en dus anti-Israel. Extreem gelovige christenen en moslims zijn vanwege religieuze redenen antisemitisch en dus anti-Israel. Zij zijn dus totaal onbetrouwbare bronnen met betrekking tot dit conflict.

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door straddle Bekijk bericht
Het zelfde kan gezegd worden mbt de ideologie en het wereldbeeld van de ontvanger van de boodschap....
Eens, maar dat maakt de zender niet betrouwbaarder.

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door straddle Bekijk bericht
Hoe graag jij dat wel zou willen en willen doen uitschijnen hier, heb ik helemaal niets tegen ''de joden'', en als dat ooit echt hoeft, zal dat wel duidelijk gemaakt worden. Jij, als ontvanger van een boodschap die je niet zo graag leest, WIL het echter zo zien. Dat is jou probleem, jou paranoia, niet het mijne.

Op de rest ga ik niet in nu, want het is off topic.
Jij denkt dat je niks tegen Joden hebt, maar tegelijkertijd beschuldig je hen van allerlei zaken los van het Israelisch-Palestijns conflict.
__________________
VSSE, kijk goed mee:
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door tomm Bekijk bericht
Ik volg het Russisch narratief.
LiberaalNL is offline   Met citaat antwoorden