Los bericht bekijken
Oud 10 november 2010, 09:18   #1
De schoofzak
Secretaris-Generaal VN
 
De schoofzak's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2004
Berichten: 82.096
Standaard ouders criminele jeugdigen belagen politie Kortrijk

Het gaat de goede kant uit in Kortrijk !!

Lees de artikels hieronder; ze komen uit dezelfde krantengroep, maar toch is er een klein verschilletje: één zin is weggelaten voor niet-Kortrijkzanen.

Hoe de slachtoffertjes van de diefstal ervoor staan, dat interesseert de heren journalisten en redacteurs geen fluit. Je zal maar een jongetje van een jaar of tien twaalf zijn, en je scoutscentjes moeten afgeven onder bedreiging van een mes.

De flikken van Kortrijk zullen tijdens de 'belaging' wel gedacht hebben aan hun echtgenotes, dochters, zonen thuis, en ne keer gevloekt hebben met de bedenking:

hoe gaat dat eruit zien binnen tien jaar ?



link voor de tweede tekst:
http://www.nieuwsblad.be/article/det...&postcode=8500


Uit de "papieren krant" De standaard:

Citaat:
Jonge tieners overvallen
scoutsgroep
De politie van Kortrijk heeft
zeven minderjarigen opgepakt,
die verdacht worden van diefstal
met geweld op een groepje
scouts. Begin oktober trokken
drie jongverkenners van de
scouts Willem Van Saeftinghe
van deur tot deur om pannenkoeken
aan de man te brengen.
Met de opbrengst wilden ze hun
kamp van volgende zomer in de
Ardennen financieren. Maar
plots werden de scouts belaagd
door enkele allochtone jongeren.
Onder bedreiging van een mes
moesten ze een bedrag tussen de
50 en 100 euro en hun gsm afgeven.
Zeven minderjarigen, tussen
11 en 14 jaar oud, werden opgepakt.
Zes van hen verschenen
intussen voor de jeugdrechter.
Ze kregen dertig uur gemeenschapsdienst
opgelegd, maar een
van de jonge steamers heeft zich
afgelopen maandag al weer
schuldig gemaakt aan een winkeldiefstal.
(mty)
Uit de on line krant, deel lokaal nieuws:

http://www.nieuwsblad.be/article/det...&postcode=8500

Citaat:
KORTRIJK - De politie van de zone Vlas heeft zeven minderjarigen opgepakt, die verdacht worden van diefstal met geweld op een groepje scouts in Kortrijk. De jongste dader is amper 11 jaar oud.


Op zaterdagmiddag 9 oktober trokken drie jongverkenners van de scouts Willem Van Saeftinghe in de Simon Stevinstraat in Kortrijk van deur tot deur om pannenkoeken aan de man te brengen. Met de opbrengst van de actie wilden ze hun kamp van volgende zomer in de Ardennen financieren.

Maar opeens werden de scouts belaagd door een aantal allochtone jongeren. Onder bedreiging van een mes moesten de scouts een bedrag tussen de 50 en 100 euro en hun gsm afgeven. De slachtoffers bleven ongedeerd, de boefjes sloegen de vlucht.

Na intens speurwerk kon de lokale politie de bende in kaart brengen en de jongeren identificeren. Zeven minderjarigen uit Kortrijk, tussen 11 en 14 jaar oud, werden opgepakt. Dat lokte overigens bijzonder agressieve reacties uit bij hun families, die het politiekantoor van Kortrijk belaagden.

Zes van hen verschenen intussen voor de jeugdrechter. Ze kregen dertig uur gemeenschapsdienst opgelegd, maar intussen heeft een van de jonge steamers zich afgelopen maandag schuldig gemaakt aan een winkeldiefstal.
__________________
Vlaanderen is niet van iedereen. Vlaanderen is enkel van hen die een inspanning doen om ertoe te behoren.

De grendel-grondwet moet wijken om eindelijk de broodnodige veranderingen te kunnen doorvoeren. Nadien kan de grondwet herstemd worden. Dat is nog gebeurd.

Ik heb de partij gesticht op drie lijnen: Vlaams en Europees, vrij en verantwoordelijk, en sterk en sociaal. Vandaag is dat de grondstroom in Vlaanderen. Geert Bourgeois (N-VA)

Laatst gewijzigd door De schoofzak : 10 november 2010 om 09:20.
De schoofzak is offline   Met citaat antwoorden